071 5760 858
Wij zijn een SCOL school
Home Nieuws De Pacellischool bestaat 65 jaar.

De Pacellischool bestaat 65 jaar.

27 september 2022 | Nieuws

Wat een fantastische dag was het maandag 26 september!

Gisteren vierden wij het 65-jarige jubileum van de school. Door Corona kon dat vorig jaar niet doorgaan. Deze dag stond in het teken van dansen, plezier maken en samen vieren en we smulden van Pacelligebakjes.

Met 20 verschillende culturen op onze school zijn wij een prachtige afspiegeling van de samenleving. Omdat wij hier ontzettend trots op zijn, hebben we dansen uit verschillende delen van de wereld opgevoerd. “Dans in school” uit Amsterdam heeft ons hierbij geholpen.
De kinderen hebben hun best gedaan om uitgedost in de kleding/kleuren van het land op te treden.

Zo danste de groepen 1/2 dansen uit Nederland en Marokka, groep 3 danste met prachtige Surinaamse anisa’s (speciaal geknoopte hoofddoeken), groep 5-6 op de Braziliaanse klanken, groep 6-7 droeg hele mooie bloemenkransen en rokjes bij een Haka uit Samoa en zo rinkelde en stampte groep 8 met Zuid-Afrikaanse enkelbanden gemaakt van kroonkurken.
We hebben stralende en blije gezichten gezien van leerlingen, ouders en leerkrachten. Iedereen heeft enorm genoten!

UW PRIVACY EN HET GEBRUIK VAN COOKIES

Deze website gebruikt cookies om de inhoud en de marketing van onze website te personaliseren, om extra functies te bieden en om websiteverkeer te analyseren. Per categorie; functioneel of marketing, wordt duidelijk aangegeven waar de cookies voor dienen. U kunt zelf bepalen welke cookies aan of uit mogen staan. Functionele cookies kunnen niet worden uitgezet, deze zijn noodzakelijk voor de werking van de website. Wanneer u direct op ‘Accepteren’ klikt dan gaat u akkoord met de toepassing van alle cookies binnen deze website. Meer informatie over privacy kunt u vinden op de privacypagina van SCOL.

Cookie instellingen ×

  • Functioneel

Deze website gebruikt cookies die voor de functionaliteit van de website noodzakelijk zijn. Denk aan basisfuncties, instellingen, pagina-navigatie en o.a. toegang tot beveiligde delen van de website. Zonder deze cookies kan de website niet naar behoren werken.