071 5760 858
Wij zijn een SCOL school
Home Nieuws Nu zijn we echt open

Nu zijn we echt open

15 februari 2019 | Nieuws

Wat was het een mooi openingsfeest: met z’n allen dansten we in de zon om onze school opnieuw te heropenen na de verbouwing. De kinderen hadden best nog even verder willen dansen op de muziek van Bruno Mars, maar helaas moesten de dansers van Ready to Dance er weer vandoor.
We zijn heel blij met ons nieuwe gebouw en trots dat we daar ons mooie onderwijs kunnen geven! We hebben nu een fijne, veilige speelzaal waar de kleuters bijvoorbeeld hun gymlessen krijgen. Door de flexibele wanden van de zaal kunnen we hem ook ombouwen tot een theaterruimte. Zo komen de optredens van onze schooltoneelclub helemaal tot hun recht. En onze uitgebreide schoolbibliotheek zit nu midden in de school, dus in het hart van ons onderwijs. Op de Pacelli kunnen kinderen optimaal echt groeien en hun talenten leren kennen.
Wilt u meer weten over onze school? Kom dan naar de open dag op vrijdag 29 maart van 15:30 tot 17:30 uur. U bent van harte welkom!

“Wat ik leuk vind aan deze school is eigenlijk dat het oude gebouw er nog staat en alles toch helemaal nieuw is”, aldus een van de leerlingen.

De openingsdans

We hebben heerlijk weer.

 

 

 

 

 

Drukte tijdens de receptie

Ook de oud-directeur kwam een kijkje nemen

UW PRIVACY EN HET GEBRUIK VAN COOKIES

Deze website gebruikt cookies om de inhoud en de marketing van onze website te personaliseren, om extra functies te bieden en om websiteverkeer te analyseren. Per categorie; functioneel of marketing, wordt duidelijk aangegeven waar de cookies voor dienen. U kunt zelf bepalen welke cookies aan of uit mogen staan. Functionele cookies kunnen niet worden uitgezet, deze zijn noodzakelijk voor de werking van de website. Wanneer u direct op ‘Accepteren’ klikt dan gaat u akkoord met de toepassing van alle cookies binnen deze website. Meer informatie over privacy kunt u vinden op de privacypagina van SCOL.

Cookie instellingen ×

  • Functioneel

Deze website gebruikt cookies die voor de functionaliteit van de website noodzakelijk zijn. Denk aan basisfuncties, instellingen, pagina-navigatie en o.a. toegang tot beveiligde delen van de website. Zonder deze cookies kan de website niet naar behoren werken.